Yönetim Kurulu Başkanımız

  Aliye YALÇIN

  1982’de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldum;
  1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ekonomi alanında yüksek lisansımı tamamladım;
  Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretmenlik Formasyon Sertifikası’na sahibim; İngilizce, Rusça ve Bulgarca biliyorum;
  T.C. MERKEZ BANKASI’ nda 20 yıllık başarılı bir mesleki kariyerden sonra 2003 yılında emekli oldum.  
  2003 yılından bugüne T.C.M.E.B. Özel Dolunay Öğrenci Yurdu’nda Kurucu Müdür olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.
  Eşim S.YALÇIN Maliye Bakanlığı eski Gelirler Başkontrolörü olup halen Yeminli Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır. Kız ve erkek olmak üzere iki çocuk annesiyim.


  Kıymetli Gençler;

  Biliyoruz, yeni bir başlangıcın eşiğindesiniz ve geleceğe umutla, güvenle bakmak istiyorsunuz. Yıllarca süren mücadele sonunda birçok engeli aşarak üniversiteli olduğunuz ve yüksek öğrenim için Bursa Uludağ Üniversitesi’ni tercih ettiğiniz için sizi içtenlikle kutluyorum.

  Eğitime ve gençliğe yapılan yatırımın en doğru yatırım olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz her hizmeti buna paralel yapmayı amaçlamak birinci hedefimizdir.

  Ülkemizin geleceği olan siz kıymetli gençlerimizin üniversite öğrenimleri süresince rahat ve güvenilir barınma olanaklarına sahip olması elbette son derece önemlidir.
     
  Biliyor ve inanıyorum ki yüksek moral ve rahat bir yurt ortamında, öğrencilerimiz çok başarılı ve sağlıklı olacakları gibi velilerimiz de bunun huzuru içinde olacaklardır.

  Kısa bir süre içerisinde Bursa’da bir marka yaratabildiysek bunun arkasındaki temel faktör, öğrenci memnuniyetine odaklanmış olmamızdır. Gerek öğrencilerimizden, gerekse velilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler, bize doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

  Dolunay Öğrenci Yurdu;gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen,çalışkan,evrensel değerleri benimsemiş,bilgi ve becerilerini ailesi ve  ülkesi yararına kullanabilen saygın,üretken gençleri yetiştirebilmek için en iyi koşulları sağlayabilmek ilkesiyle hizmet vermektedir.  

  Profesyonel ve işinin sorumluluğunu bilen ekibimizle sektörde fark yaratmaya ve çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz.

  Bu düşünce ve sorumluluk duygusundan hareketle Özel Dolunay Öğrenci Yurdu’nu kıymetli gençlerimizin hizmet ve kullanımına sunduk. İnanıyorum ki yurdumuzu tercih ettiğinizde kendinizi aile ortamındaki kadar huzur ve güven içinde bulacaksınız.

  Sevgi ve Saygılarımla,